Pánev sklopná elektrická BR 90/80 E/N REDFOX

Značka: REDFOX

využitelný objem vany 66 lt, pevné dno o síle 12 mm, manuální sklápění, přívod vody, pánev z nerez oceli - dno z nerez oceli

Dostupnost Skladem - dodání co nejdříve to půjde (1 ks)
89 910 Kč 108 791 Kč včetně DPH
Pánev sklopná elektrická BR 90/80 E/N REDFOX
Značka: REDFOX

Pánev sklopná elektrická BR 90/80 E/N REDFOX

objem vany 80 lt.,využitelný objem vany 66 lt.
pánev z nerezové oceli - dno z nerezové oceli
pevné dno o síle 12 mm
manuální mechanizmus naklápění
přívod vody
 

Smažící pánve jsou vyrobené z nerezavějící oceli. Skládají se zhorní části a podstavce. Horní část tvoří sklopná nádoba s celoplošně vyhřívaným dnem o síle 16 mm. Sklopná nádoba s kulatými vnitřními rohy je vyrobena z korundem potryskaného nerezu, která je odolná proti korozívním účinkům vody a soli. Nádoba se sklápí pomocí ručního kola. Na pevné zadní části je upevněn závěs víka s držadlem a napouštěcí trubka. Podstavec je opatřen čtyřmi seřizovatelnými nožičkami.  Zepředu je uzavřen krytem, kde jsou rozmístěny ovládací prvky pánve.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pánve sklopné REDFOX
Záruka: 12 měsíců
Hmotnost: 129.6 kg
Typ: BR 90/80E/N
Rozměry: 800 x 900 x 900 mm
Příkon: 15 kW/400V/3N/50Hz
Známka kvality: ČESKÝ VÝROBEK

redfox logo

 

Značka REDFOX představuje vysokou kvalitu zpracování a spolehlivost. Společnost RM Gastro, přední evropský výrobce a dodavatel profesionálních gastro zařízení, vyrábí a dodává profesionální a vysoce funkční produkty a služby pro menší hotely, restaurace, malé pizzerie, provozovny rychlého občerstvení, bistra, jídelny a další gastro provozy. Produkty REDFOX nabízejí moderní, praktické a spolehlivé řešení s vysokou užitnou hodnotou. Garantují výbornou funkčnost, odolnost a evropskou kvalitu za skvělé ceny.

 

ALIGASTRO CZ s.r.o. je autorizovaným prodejním a servisním partnerem českého výrobce RM GASTRO a značky REDFOX.

 

Zajišťujeme kompletní dodávky všech typů kuchyňských provozů jako jsou  restaurace, hotely, školní jídelny, výrobny jídel, rychlá občerstvení, bary a pizzerie.