Restaurace FIELD

field

Restaurace FIELD | Kuchyně s špičkovým výkonem!
Mise: Vybavit kuchyň pro mistry gastronomie, kde na malém prostoru vaří až 8 kuchařů najednou.
 
 

FIELD_1

 

Milujete skvělé jídlo a chcete okusit skutečný vrchol gastronomie? S radostí Vám můžeme doporučit tuto skvělou pražskou restauraci FIELD ve které vládne známý šéfkuchař Radek Kašpárek.

Restaurace a její kuchyně, která připravuje svá jídla v netradičním duchu, se nachází v samém centru Prahy na Starém městě. Naservírují Vám silné chutě a méně i více známé sezónní suroviny nezakrývající svůj přírodní původ. Špičkový servis jak ze strany kuchařů tak samotné obsluhy restaurace.

A právě díky kombinaci perfektního servisu a naprosto fenomenálních pokrmů si Radek Kašpárek se svým týmem obhájil už po několikáté prestižní ocenění zařazené do průvodce Michelin Guide - známé jako Michelinská hvězda.

Zavítejte na stránky restaurace a seznamte se ní ještě blíže!

www.fieldrestaurant.cz

Bylo nám ctí!

Jsme rádi, že jsme měli tu čest vybavit restauraci špičkovou technologií značky RM GASTRO, která odpovídá vysokým požadavkům na technologii a menšímu provozu restaurace o kapacitě 48 míst. Poněkud menší prostory pro zázemí kuchyně se pak podařilo vybavit veškerou potřebnou technologií aby kulinářští mágové v čele s Radkem Kašpárkem mohli tvořit ty nejlepší pokrmy.

Nahlédněte pod pokličku!

 Field restaurant Aligastro 1

Mezi dodané technologie bez kterých se FIELD neobejde patří například:
Holdbox, šoker, lednice, mrazící skříně, výrobník ledu, myčka a další
 
 

Field restaurant Aligastro 2

Chcete i Vy pracovat s tím nejlepším vybavením? 

Kontaktujte nás