POZOR: Z důvodu velkého zdražení výrobků výrobce RM a REDFOX od 3.5. 2022 je nutné ověření aktuálních cen než dojde k přecenění na e-shopu. Děkujeme za pochopení . Tým firmy Aligastro.

Restaurace FIELD

field

Restaurace FIELD | Kuchyně s špičkovým výkonem!
Mise: Vybavit kuchyň pro mistry gastronomie, kde na malém prostoru vaří až 8 kuchařů najednou.
 
 

FIELD_1

 

Milujete skvělé jídlo a chcete okusit skutečný vrchol gastronomie? S radostí Vám můžeme doporučit tuto skvělou pražskou restauraci FIELD ve které vládne známý šéfkuchař Radek Kašpárek.

Restaurace a její kuchyně, která připravuje svá jídla v netradičním duchu, se nachází v samém centru Prahy na Starém městě. Naservírují Vám silné chutě a méně i více známé sezónní suroviny nezakrývající svůj přírodní původ. Špičkový servis jak ze strany kuchařů tak samotné obsluhy restaurace.

A právě díky kombinaci perfektního servisu a naprosto fenomenálních pokrmů si Radek Kašpárek se svým týmem obhájil už po několikáté prestižní ocenění zařazené do průvodce Michelin Guide - známé jako Michelinská hvězda.

Zavítejte na stránky restaurace a seznamte se ní ještě blíže!

www.fieldrestaurant.cz

Bylo nám ctí!

Jsme rádi, že jsme měli tu čest vybavit restauraci špičkovou technologií značky RM GASTRO, která odpovídá vysokým požadavkům na technologii a menšímu provozu restaurace o kapacitě 48 míst. Poněkud menší prostory pro zázemí kuchyně se pak podařilo vybavit veškerou potřebnou technologií aby kulinářští mágové v čele s Radkem Kašpárkem mohli tvořit ty nejlepší pokrmy.

Nahlédněte pod pokličku!

 Field restaurant Aligastro 1

Mezi dodané technologie bez kterých se FIELD neobejde patří například:
Holdbox, šoker, lednice, mrazící skříně, výrobník ledu, myčka a další
 
 

Field restaurant Aligastro 2

Chcete i Vy pracovat s tím nejlepším vybavením? 

Kontaktujte nás

kontakt

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení