Tablety mycí Active Green RATIONAL

Značka: RATIONAL

Mycí tablety Rational Active Green pro nová zařízení iCombi Pro a iCombi Classic. Balení  150 ks.

logo-Rational

14 dnů splatnost

Dostupnost Skladem (10 ks)
2 990 Kč 3 618 Kč včetně DPH
Tablety mycí Active Green RATIONAL
Značka: RATIONAL

Mycí tablety Rational Active Green (čisticí tablety Active Green pro nová zařízení iCombi® Pro a iCombi® Classic)

Čisté zařízení, čisté životní prostředí: nové čistící tablety s novou recepturou neobsahují fosfáty ani fosfor a snižují množství čisticího prostředku až o 50 %*.
Bez kompromisů v čisticí síle a hygieně. Umožňuje velmi rychlé průběžné čištění zařízení iCombi Pro za přibližně 12 minut.

Speciální odvápňovací přísady obsažené v tabletách zabraňují usazování vodního kamene již při jeho vzniku.
Inovativní ošetřující látky prodlužují životnost vaší investice. Neustále se čistí a ošetřuje nejen varná komora, ale i celý varný systém.

Čistící tablety - balení 150 kusů

Doplňkové parametry

Kategorie: Chemie pro konvektomaty
balení: 150 ks

logo-Rational

Německý výrobce firma RATIONAL již více než 46 let nabízí zákazníkům ten nejlepší nástroj k vaření. Když v roce 1973 s pouhými 18 zaměstnanci začínali, nikdo netušil, že s konvektomaty dosáhnou takového úspěchu..

Společnost RATIONAL se nepovažujeme za ryzího konstruktéra zařízení, ale za inovativního poskytovatele řešení. Jejich první i poslední myšlenkou je spokojenost našich společných zákazníků. Tato vize udělala ze společnosti RATIONAL světového lídra na trhu a v oblasti technologií. Díky tomu se dnes na celém světě připraví v zařízeních společnosti RATIONAL 140 milionů pokrmů denně.