Grilovací deska FTH 30 G

Akce Doporučujeme
2 hodnocení
Značka: REDFOX
ZdarmaZdarma
FTH30G
8 900 Kč 10 769 Kč včetně DPH
Skladem - dodání do 48 hodin od objednání (1 ks)
Grilovací deska RedFox - hladká, celá z nerezové oceli, velmi kvalitní grilovací deska o síle 10 mm, vyrobeno s důrazem na snížení připékání připravovaných pokrmů, vynikající vedení tepla po celé ploše, vysoce kvalitní a odolné zpracování, opravdu snadná a rychlá údržba. Pracovní teplotní rozsah 50°-300°C který lze snadno regulovat. Zásuvka na odpadní tekutinu, indikátor chodu a vyhřátí.
 
14_dni_splatnost_Aligastro

Detailní informace

Detailní popis produktu

Grilovací deska FTH 30 G

  • hladká plotna
  • celonerezové provedení,
  • pracovní plocha z teplovodní slitiny,
  • plynová
  • piezzo zapalování
  • nádoba na tuk
  • rozměr pracovní plochy 320 x 480 mm
  • dodáváno v provedení PB trysky na zemní plyn
FTH 30 G grilovací deska hladká je vyrobena z nerezové oceli. Pracovní plocha je zhotovena z teplovodné slitiny pro stejnoměrný rozvod tepla. Smažící desky jsou vhodné na úpravu masa, vajíček, zeleniny apod. Grilovací deska FTH 30 G je vybavena odtokovou zásuvkou na přebytečný tuk a výškově nastavitelnými nožičkami. Plynové desky jsou vybaveny plynovým kohoutem s bezpečnostní pojistkou a piezzo zapalováním. Gastro vybavení - grilovací deska FTH 30 G.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Grilovací desky
Záruka: 12měsíců
Hmotnost: 24.3 kg
Typ: FTH 30 G Grilovací deska
Rozměry: 330 x 600 x 220 mm
Příkon: 4 kW
Známka kvality: ČESKÝ VÝROBEK

redfox logo

 

Značka REDFOX představuje vysokou kvalitu zpracování a spolehlivost. Společnost RM Gastro, přední evropský výrobce a dodavatel profesionálních gastrozařízení, vyrábí a dodává profesionální a vysoce funkční produkty a služby pro menší hotely, restaurace, malé pizzerie, provozovny rychlého občerstvení, bistra, jídelny a další gastroprovozy. Produkty REDFOX nabízejí moderní, praktické a spolehlivé řešení s vysokou užitnou hodnotou. Garantují výbornou funkčnost, odolnost a evropskou kvalitu za skvělé ceny.

 

ALIGASTRO CZ s.r.o. je autorizovaným prodejním a servisním partnerem RM GASTRO a značky REDFOX.

 

 

ID_kreperat