Změkčovač vody LTP 08

Značka: REDFOX

Změkčovač vody jednokohoutový 8 l. Bypass při regeneraci není omezen provoz připojeného zařízení. Voda teče přes kohout přímo do zařízení.

Dostupnost Skladem - dodání co nejdříve to půjde (1 ks)
2 598 Kč 3 144 Kč včetně DPH
Změkčovač vody LTP 08
Značka: REDFOX

Změkčovač vody LTP 08 Jednokohoutový

  • změkčovač vody pro kávovary,
  • konvektomaty,
  • celonerezové provedení,
  • regenerace se provádí kuchyňskou solí,
Změkčovač  zabraňuje zavápňování zařízení, a tím hrání přístroj před poškozením.
 
Teplota přiváděné vody může být maximálně 20°C
 
Profesionální změkčovač dokáže upravit značné objemy vody.Množství upravené vody je promnělivé podle velikosti změkčovače a tvrdosti přiváděné vody. Změkčovače zajišťují úpravu vody pomocí speciální pryskyřice. Po upravení množství soli se provede regenerace pomocí soli.
 
U mnoha zařízení používaných v gastronomických provozech je platnost záruky vázána na použití změkčovačů na přívodech vody.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Změkčovače vody
Záruka: 12 měsíců
Hmotnost: 8 kg
Typ: LTP 08
Rozměry: 190 x 280 x 400 mm

redfox logo

 

Značka REDFOX představuje vysokou kvalitu zpracování a spolehlivost. Společnost RM Gastro, přední evropský výrobce a dodavatel profesionálních gastro zařízení, vyrábí a dodává profesionální a vysoce funkční produkty a služby pro menší hotely, restaurace, malé pizzerie, provozovny rychlého občerstvení, bistra, jídelny a další gastro provozy. Produkty REDFOX nabízejí moderní, praktické a spolehlivé řešení s vysokou užitnou hodnotou. Garantují výbornou funkčnost, odolnost a evropskou kvalitu za skvělé ceny.

 

ALIGASTRO CZ s.r.o. je autorizovaným prodejním a servisním partnerem českého výrobce RM GASTRO a značky REDFOX.

 

Zajišťujeme kompletní dodávky všech typů kuchyňských provozů jako jsou  restaurace, hotely, školní jídelny, výrobny jídel, rychlá občerstvení, bary a pizzerie.