Stůl chladicí RT 3D

4 hodnocení
Značka: REDFOX
31 670 Kč 38 320,70 Kč včetně DPH
Skladem - dodání do 48 hodin od objednání (1 ks)
chladicí stůl RT 3D je celonerezového provedení, pro uložení GN1/1, má nucená cirkulaci vzduchu, izolaci stěn o síle 60 mm, teplota prostoru 0°C/ 8°C,
chladící agregát v pravo, horní desku se zadním lemem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stůl chladicí RT 3D

třídvéřový,
celonerezové provedení,
zaní stěna pozink,
pro uložení GN1/1,
nucená cirkulae vzduchu,
izolace stěn o síle 60 mm,
samozavíratelné dveře,
teplota prostoru 0°C/ 8°C,
chladící agregát v pravo,
horní deska s zadním lemem,
2 směrnice a 1 rošt pro každé dveře
 
Chladicí stoly - základním rozlišujícím prvkem stolů je počet dveří jednotlivých modelů. V nabídce naleznete dvou, třídvéřové a čtyřdvéřové  stoly.V případě provozních požadavků lze dveře nahradit zásuvkovými sety. Úložný prostor je osazen lištami pro uchycení roštů o rozměru GN1/1. Chlazení úložného prostoru u všech modelů je pomocí nucené cirkulace chlazeného vzduchu.Teplota chlazeného prostoru je řízena elektronickou jednotkou. Stoly jsou v nerezovém provedení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chladicí stoly
Záruka: 12 měsíců
Hmotnost: 112 kg
Typ: RT 3D
Rozměry: 1792 x 700 x 850 mm
Příkon: 0,4 kW/230V

redfox logo

 

Značka REDFOX představuje vysokou kvalitu zpracování a spolehlivost. Společnost RM Gastro, přední evropský výrobce a dodavatel profesionálních gastrozařízení, vyrábí a dodává profesionální a vysoce funkční produkty a služby pro menší hotely, restaurace, malé pizzerie, provozovny rychlého občerstvení, bistra, jídelny a další gastroprovozy. Produkty REDFOX nabízejí moderní, praktické a spolehlivé řešení s vysokou užitnou hodnotou. Garantují výbornou funkčnost, odolnost a evropskou kvalitu za skvělé ceny.

 

ID_kreperat