Stůl chladicí MTPZ 2D

Značka: REDFOX

MTPZ 2D REDFOX Stůl chladicí - 2 x dveře , kapacita chladicí nástavby 8xGN 1/4 , stůl má teplotní rozsah 2 - 8°C, elektronickou řídící jednotku, vnitřní ventilátor, automatické odmrazování. Je vybaven 2 x roštem s vodicími lištami. Stůl je v celonerezovém provedení. Je možné uložit GN do hloubky 150 mm. GN nejsou součástí dodávky.

 Piktogram servis 2 autorizovaný prodejce znacka-redfox

Dostupnost Skladem (1 ks)
28 690 Kč 34 715 Kč včetně DPH
Stůl chladicí MTPZ 2D
Značka: REDFOX

 

 Stůl chladicí MTPZ 2D

 • celonerezové provedení
 • elektronická řídicí jednotka
 • vnitřní ventilátor pro nucenou cirkulaci vzduchu
 • samozavíratelné dveře
 • regulátor teploty s digitálním displeje
 • teplota chlazeného prostoru -2 °C až +8 °C
 • chladicí agregát vpravo
 • horní deska se zadním lemem
 • chlazená nadstavba pro uložení GN 1/4 - 150
 • objem  8x GN 1/4 150 mm
 • objem 2x GN 1/1
 • chladivo R290
MTPZ 2D Stůl chladicí salátový - základním rozlišujícím prvkem stolů je počet dveří jednotlivých modelů. Chlazení úložného prostoru u všech modelů je pomocí nucené cirkulace chlazeného vzduchu. Teplota chlazeného prostoru je řízena elektronickou jednotkou. Stoly jsou s granitovou deskou. Stůl je vybaven nerezovým zákrytem pro 8xGN1/4 o hloubce 150 mm pro možnost uložení různých surovin.
 
Pro správnou funkčnost zařízení musí být teplota okolí minimálně +5 °C
 

 

Aligastro - 100% ZÁKAZNICKÝ SERVIS

Pečujeme o naše zákazníky dlouhodobě, kdykoliv po telefonu poradíme, objednáme. V případě problému rychle přijedeme a navrhneme optimální řešení za nejlepší cenu. Vaše spokojenost je na prvním místě a podřizujeme tomu vše. 

emblemok_103757  Záruční i po záruční rychlý servis

emblemok_103757  Odvoz a ekologická likvidace nefunkčního zařízení

emblemok_103757  Instalace zakoupeného produktu do Vašeho provozu

emblemok_103757  Bezplatné zaškolení na bezpečnou obsluhu a manipulaci

emblemok_103757  Odborné poradenství - více než 20 let zkušeností v gastronomii


 

znacka-redfox 

Značka REDFOX představuje vysokou kvalitu zpracování a spolehlivost. Společnost RM Gastro, přední evropský výrobce a dodavatel profesionálních gastrozařízení, vyrábí a dodává profesionální a vysoce funkční produkty a služby pro menší hotely, restaurace, malé pizzerie, provozovny rychlého občerstvení, bistra, jídelny a další gastroprovozy. Produkty REDFOX nabízejí moderní, praktické a spolehlivé řešení s vysokou užitnou hodnotou. Garantují výbornou funkčnost, odolnost a evropskou kvalitu za skvělé ceny.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chladicí stoly
Záruka: 12 měsíců
Typ: MTPZ 2D
Šířka: 1360 mm
Hloubka: 700 mm
Výška: 1085 mm
Příkon: 0,24 kW/230V/50Hz

redfox logo

 

Značka REDFOX představuje vysokou kvalitu zpracování a spolehlivost. Společnost RM Gastro, přední evropský výrobce a dodavatel profesionálních gastro zařízení, vyrábí a dodává profesionální a vysoce funkční produkty a služby pro menší hotely, restaurace, malé pizzerie, provozovny rychlého občerstvení, bistra, jídelny a další gastro provozy. Produkty REDFOX nabízejí moderní, praktické a spolehlivé řešení s vysokou užitnou hodnotou. Garantují výbornou funkčnost, odolnost a evropskou kvalitu za skvělé ceny.

 

ALIGASTRO CZ s.r.o. je autorizovaným prodejním a servisním partnerem českého výrobce RM GASTRO a značky REDFOX.

 

Zajišťujeme kompletní dodávky všech typů kuchyňských provozů jako jsou  restaurace, hotely, školní jídelny, výrobny jídel, rychlá občerstvení, bary a pizzerie.