Rozpékací pec FPP 36

Značka: REDFOX
Rozpékací pec digitální RedFox FPP 36 - zásuvka s roštem, rozpékání na roštu, časovač 0-15 min + trvalé zapnutí, 3 přednastavené programy+ 1 individuální, celonerezové provedení.
 
Piktogram servis 2 autorizovaný prodejce znacka-redfox
Dostupnost Skladem - dodání co nejdříve to půjde (1 ks)
12 500 Kč 15 125 Kč včetně DPH
Rozpékací pec FPP 36
Značka: REDFOX
Rozpékací pec digitální FPP 36
s časovačem 0-15 min.+trvalé zapnutí
 
FPP 36 Rozpékací pec je elektrická digitální pec, která má vnitřní velikost komory 350x350 mm. Hodí se pro 1 x průměr pizzy 32 cm.
 
Rozpékací pec má zásuvku s roštem, rozpékání probíhá na roštu. Pec je v celonerezovém provedení s časovačem 0-15 min.+ trvalé zapnutí, má tři přednastavené programy  a možnost jednoho programu individuálního.
 
Je vhodná pro zmrazené nebo chlazené pizzy a menší občerstvení.
 
cesky_vyrobek Český výrobek na který se můžete spolehnout!
 

 
ROZMĚR VNITŘKU KOMORY
 350 x 350 mm
 
 
TEPLOTNÍ ROZSAH
 Časovač 0-15 min+ trvalé zapnutí
 

 

Aligastro - 100% ZÁKAZNICKÝ SERVIS

Pečujeme o naše zákazníky dlouhodobě, kdykoliv po telefonu poradíme, objednáme. V případě problému rychle přijedeme a navrhneme optimální řešení za nejlepší cenu. Vaše spokojenost je na prvním místě a podřizujeme tomu vše. 

emblemok_103757  Záruční i po záruční rychlý servis

emblemok_103757  Odvoz a ekologická likvidace nefunkčního zařízení

emblemok_103757  Instalace zakoupeného produktu do Vašeho provozu

emblemok_103757  Bezplatné zaškolení na bezpečnou obsluhu a manipulaci

emblemok_103757  Odborné poradenství - více než 20 let zkušeností v gastronomii


 

znacka-redfox 

Značka REDFOX představuje vysokou kvalitu zpracování a spolehlivost. Společnost RM Gastro, přední evropský výrobce a dodavatel profesionálních gastrozařízení, vyrábí a dodává profesionální a vysoce funkční produkty a služby pro menší hotely, restaurace, malé pizzerie, provozovny rychlého občerstvení, bistra, jídelny a další gastroprovozy. Produkty REDFOX nabízejí moderní, praktické a spolehlivé řešení s vysokou užitnou hodnotou. Garantují výbornou funkčnost, odolnost a evropskou kvalitu za skvělé ceny.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pizza pece snack
Záruka: 12 měsíců
Hmotnost: 16.5 kg
Typ: FPP 36
Rozměry: 505 x 410 x 215 mm
Příkon: 1,75 kW/230V/50Hz

redfox logo

 

Značka REDFOX představuje vysokou kvalitu zpracování a spolehlivost. Společnost RM Gastro, přední evropský výrobce a dodavatel profesionálních gastro zařízení, vyrábí a dodává profesionální a vysoce funkční produkty a služby pro menší hotely, restaurace, malé pizzerie, provozovny rychlého občerstvení, bistra, jídelny a další gastro provozy. Produkty REDFOX nabízejí moderní, praktické a spolehlivé řešení s vysokou užitnou hodnotou. Garantují výbornou funkčnost, odolnost a evropskou kvalitu za skvělé ceny.

 

ALIGASTRO CZ s.r.o. je autorizovaným prodejním a servisním partnerem českého výrobce RM GASTRO a značky REDFOX.

 

Zajišťujeme kompletní dodávky všech typů kuchyňských provozů jako jsou  restaurace, hotely, školní jídelny, výrobny jídel, rychlá občerstvení, bary a pizzerie.