POZOR: Z důvodu velkého zdražení výrobků výrobce RM a REDFOX od 3.5. 2022 je nutné ověření aktuálních cen než dojde k přecenění na e-shopu. Děkujeme za pochopení . Tým firmy Aligastro.

RE 24 Robot univerzální s příslušenstvím 60 litrů ALBA

2 hodnocení
RE 24 Univerzální robot ALBA, kotlík 60 lt. nebo 30 lt., velká spolehlivost, dlouhá životnost. Možnost dokoupení přídavných strojků na krouhání zeleniny a mletí masa. Plynulá regulace otáček - vhodný pro cukrářskou výrobu.
Piktogram servis 2 autorizovaný prodejce logo Altese
 
 14_dni_splatnost_Aligastro
Dostupnost Skladem u dodavatele. Dodání do 14 dnů. (1 ks)
187 500 Kč 226 875 Kč včetně DPH
RE 24 Robot univerzální s příslušenstvím 60 litrů ALBA
2 hodnocení
1,5 2 hodnocení
Provádíme :
-instalace zařízení-zaškolení na nové technologie-likvidaci starých zařízení-likvidační a vyřazovací protokoly-záruční a pozáruční servis

RE 24 Robot univerzální s příslušenstvím 60 litrů ALBA

 • plynulá regulace otáček,
 • frekvenční měnič,
 • velikost kotlíku 60 lt.,
 • hnětací hák,
 • míchač,
 • šlehací metla,
 • transportní vozík
 •  
 • Volitelně je možné při objednávce objednat stroj s 30 lt. kotlíkem nebo 60lt. kotlíkem.
 

Robot RE 24 se používají v profesionálních velkokapacitních kuchyních a v dalších provozech zpracovávajících potraviny (výrobny lahůdek, cukrárny, řeznictví apod.). Univerzální stroje zajišťují možnosti zpracování potravin od hnětení lehkých i těžkých těst, míchání bramborové kaše a různých krémů, šlehání smetany, bílků a majonézy. Kromě toho lze stroje použít jako pohonnou jednotku pro přípojné strojky na mletí a řezání masa, mletí máku, strouhání (resp. řezání) brambor a zeleniny, pro přípravu strouhanky apod. Stroje jsou celokovové konstrukce, povrchově upraveny vrchním lesklým lakem, s nerezovými kryty, moderního tvaru. Spolu se strojem je dodáváno příslušenství o obsahu 60 nebo 30 litrů, které se skládá z kotlíku o obsahu 60 nebo 30 litrů a sady pracovních nástrojů - hnětací hák, míchač, šlehací metla, transportní vozík a podstavec pro kotlík. U příslušenství 30 l ještě redukční nosič kotlíku. Jako zvláštní příslušenství lze se strojem dodat podle přání zákazníka  přípojné strojky  - na mletí masa typu Rma 27, strojek na řezání a strouhání typu RUs 22, strojek na mletí máku RMm 22.

Pohon je zde zajištěn jednorychlostním motorem s plynulou regulací otáček (frekvenční měnič), který zajišťuje odstranění rázů a podstatně menší hlučnost. Elektronická ochrana chrání stroj RE 24 proti nadměrnému přetížení, překročení teploty, podpětí nebo přepětí a případně i proti zkratu. Spouštění stroje se provádí pomocí centrálního vypínače otočením ovládacího knoflíku do polohy  "1" a stiskem prosvětleného multifunkčního tlačítka START. Nastavení příslušných regulovatelných pracovních otáček se provádí pomocí knoflíku v rozsahu vyznačených symbolů "hák", "míchač" a "šlehací metla". Stroj je vybaven magnetickým spínačem ochranného krytu kotlíku.

cesky_vyrobek Český výrobek na který se můžete spolehnout!


 

Aligastro - 100% ZÁKAZNICKÝ SERVIS

Pečujeme o naše zákazníky dlouhodobě, kdykoliv po telefonu poradíme, objednáme. V případě problému rychle přijedeme a navrhneme optimální řešení za nejlepší cenu. Vaše spokojenost je na prvním místě a podřizujeme tomu vše. 

 • emblemok_103757  Záruční i po záruční rychlý servis
 • emblemok_103757  Odvoz a ekologická likvidace nefunkčního zařízení
 • emblemok_103757  Instalace zakoupeného produktu do Vašeho provozu
 • emblemok_103757  Bezplatné zaškolení na bezpečnou obsluhu a manipulaci
 • emblemok_103757  Odborné poradenství - více než 20 let zkušeností v gastronomii

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Univerzální roboty
Záruka: 12 měsíců
Hmotnost: 330 kg
Typ: RE 24
Šířka: 570 mm
Hloubka: 1070 mm
Výška: 1140 mm
Plynulá regulace otáček: ANO
Motorický zdvih: ANO
Příkon: 1,5 kW
Napětí: 230 V
Známka kvality: ČESKÝ VÝROBEK
logo Altese
 
Český výrobce ALBA - ALTESE navazuje na více než 120 letou tradici výroby velkokuchyňského zařízení.
V nabídce opět tradiční výrobky např. sporáky, robot RE 22, kotle, pánve, pece.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení