RE 24 Robot univerzální s příslušenstvím 60 litrů ALBA

Značka: ALBA Hořovice
RE 24 Univerzální robot ALBA, kotlík 60 lt. nebo 30 lt., velká spolehlivost, dlouhá životnost. Možnost dokoupení přídavných strojků na krouhání zeleniny a mletí masa. Plynulá regulace otáček - vhodný pro cukrářskou výrobu.
Piktogram servis 2 autorizovaný prodejce logo Altese
 
 14 dnů splatnost
Dostupnost Skladem u dodavatele. Dodání do 14 dnů. (1 ks)
199 000 Kč 240 790 Kč včetně DPH
RE 24 Robot univerzální s příslušenstvím 60 litrů ALBA
Značka: ALBA Hořovice
Provádíme :
-instalace zařízení-zaškolení na nové technologie-likvidaci starých zařízení-likvidační a vyřazovací protokoly-záruční a pozáruční servis

RE 24 Robot univerzální s příslušenstvím 60 litrů ALBA

 • plynulá regulace otáček,
 • frekvenční měnič,
 • velikost kotlíku 60 lt.,
 • hnětací hák,
 • míchač,
 • šlehací metla,
 • transportní vozík
 •  
 • Volitelně je možné při objednávce objednat stroj s 30 lt. kotlíkem nebo 60lt. kotlíkem.
 

Robot RE 24 se používají v profesionálních velkokapacitních kuchyních a v dalších provozech zpracovávajících potraviny (výrobny lahůdek, cukrárny, řeznictví apod.). Univerzální stroje zajišťují možnosti zpracování potravin od hnětení lehkých i těžkých těst, míchání bramborové kaše a různých krémů, šlehání smetany, bílků a majonézy. Kromě toho lze stroje použít jako pohonnou jednotku pro přípojné strojky na mletí a řezání masa, mletí máku, strouhání (resp. řezání) brambor a zeleniny, pro přípravu strouhanky apod. Stroje jsou celokovové konstrukce, povrchově upraveny vrchním lesklým lakem, s nerezovými kryty, moderního tvaru. Spolu se strojem je dodáváno příslušenství o obsahu 60 nebo 30 litrů, které se skládá z kotlíku o obsahu 60 nebo 30 litrů a sady pracovních nástrojů - hnětací hák, míchač, šlehací metla, transportní vozík a podstavec pro kotlík. U příslušenství 30 l ještě redukční nosič kotlíku. Jako zvláštní příslušenství lze se strojem dodat podle přání zákazníka  přípojné strojky  - na mletí masa typu Rma 27, strojek na řezání a strouhání typu RUs 22, strojek na mletí máku RMm 22.

Pohon je zde zajištěn jednorychlostním motorem s plynulou regulací otáček (frekvenční měnič), který zajišťuje odstranění rázů a podstatně menší hlučnost. Elektronická ochrana chrání stroj RE 24 proti nadměrnému přetížení, překročení teploty, podpětí nebo přepětí a případně i proti zkratu. Spouštění stroje se provádí pomocí centrálního vypínače otočením ovládacího knoflíku do polohy  "1" a stiskem prosvětleného multifunkčního tlačítka START. Nastavení příslušných regulovatelných pracovních otáček se provádí pomocí knoflíku v rozsahu vyznačených symbolů "hák", "míchač" a "šlehací metla". Stroj je vybaven magnetickým spínačem ochranného krytu kotlíku.

cesky_vyrobek Český výrobek na který se můžete spolehnout!


 

Aligastro - 100% ZÁKAZNICKÝ SERVIS

Pečujeme o naše zákazníky dlouhodobě, kdykoliv po telefonu poradíme, objednáme. V případě problému rychle přijedeme a navrhneme optimální řešení za nejlepší cenu. Vaše spokojenost je na prvním místě a podřizujeme tomu vše. 

 • emblemok_103757  Záruční i po záruční rychlý servis
 • emblemok_103757  Odvoz a ekologická likvidace nefunkčního zařízení
 • emblemok_103757  Instalace zakoupeného produktu do Vašeho provozu
 • emblemok_103757  Bezplatné zaškolení na bezpečnou obsluhu a manipulaci
 • emblemok_103757  Odborné poradenství - více než 20 let zkušeností v gastronomii

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Univerzální roboty
Záruka: 12 měsíců
Hmotnost: 330 kg
Typ: RE 24
Šířka: 570 mm
Hloubka: 1070 mm
Výška: 1140 mm
Plynulá regulace otáček: ANO
Motorický zdvih: ANO
Příkon: 1,5 kW
Napětí: 230 V
Známka kvality: ČESKÝ VÝROBEK
logo Altese
 
Český výrobce ALBA - ALTESE navazuje na více než 120 letou tradici výroby velkokuchyňského zařízení.
V nabídce opět tradiční výrobky např. sporáky, robot RE 22, kotle, pánve, pece.
 
Zajišťujeme kompletní dodávky všech typů kuchyňských provozů jako jsou  restaurace, hotely, školní jídelny, výrobny jídel, rychlá občerstvení, bary a pizzerie.