POZOR: Z důvodu velkého zdražení výrobků výrobce RM a REDFOX od 3.5. 2022 je nutné ověření aktuálních cen než dojde k přecenění na e-shopu. Děkujeme za pochopení . Tým firmy Aligastro.

RE 22 Robot univerzální bez příslušenství ALBA

Neohodnoceno
RE 22 Univerzální robot ALBA, bez příslušenství, velká spolehlivost, dlouhá životnost. Možnost dokoupení příslušenství, přídavných strojků na krouhání zeleniny a mletí masa.
Piktogram servis 2 autorizovaný prodejce logo Altese
14_dni_splatnost_Aligastro
Dostupnost Skladem u dodavatele. Dodání do 14 dnů. (1 ks)
173 720 Kč 210 201 Kč včetně DPH
RE 22 Robot univerzální bez příslušenství ALBA
Neohodnoceno
Provádíme :
-instalace zařízení-zaškolení na nové technologie-likvidaci starých zařízení-likvidační a vyřazovací protokoly-záruční a pozáruční servis

RE 22 Robot univerzální bez příslušenství ALBA

  • 3 převodové stupně,
  • bez příslušenství ( Kotlíky, metly, háky, míchače nejsou součástí stroje)

RE 22 Univerzální šlehací a hnětací stroj ALBA se  používá v profesionálních velkokapacitních kuchyní a v dalších provozech zpracovávajících potraviny (výrobny lahůdek, cukrárny, řeznictví apod.). Univerzální stroje zajišťují možnosti zpracování potravin od hnětení lehkých i těžkých těst, míchání bramborové kaše a různých krémů, šlehání smetany, bílků a majonézy. Kromě toho lze stroje použít jako pohonnou jednotku pro přípojné strojky na mletí a řezání masa, mletí máku, strouhání (resp. řezání) brambor a zeleniny, pro přípravu strouhanky apod. Stroje jsou celokovové konstrukce, povrchově upraveny vrchním lesklým lakem, s nerezovými kryty, moderního tvaru. Spolu se strojem je dodáváno příslušenství o obsahu 60 nebo 30 litrů, které se skládá z kotlíku o obsahu 60 nebo 30 litrů a sady pracovních nástrojů - hnětací hák, míchač, šlehací metla, transportní vozík a podstavec pro kotlík. U příslušenství 30 l ještě redukční nosič kotlíku. Jako zvláštní příslušenství lze se strojem dodat podle přání zákazníka přípojné strojky - na mletí masa typu Rma 27, strojek na řezání a strouhání typu RUs 22, strojek na mletí máku RMm 22.

Pohon obstarává třírychlostní motor, který umožňuje použití nejvhodnějších otáček nástroje pro příslušný pracovní úkon. Spouštění a zvedání kotlíku se provádína boční straně převodovky. Spouštění stroje se provádí pomocí 3 rychlostních tlačítek a vypínání stroje pomocí tlačítka STOP. Stroj je také vybaven mechanickým spínačem ochranného krytu kotlíku.

cesky_vyrobek Český výrobek na který se můžete spolehnout!


 

Aligastro - 100% ZÁKAZNICKÝ SERVIS

Pečujeme o naše zákazníky dlouhodobě, kdykoliv po telefonu poradíme, objednáme. V případě problému rychle přijedeme a navrhneme optimální řešení za nejlepší cenu. Vaše spokojenost je na prvním místě a podřizujeme tomu vše. 

  • emblemok_103757  Záruční i po záruční rychlý servis
  • emblemok_103757  Odvoz a ekologická likvidace nefunkčního zařízení
  • emblemok_103757  Instalace zakoupeného produktu do Vašeho provozu
  • emblemok_103757  Bezplatné zaškolení na bezpečnou obsluhu a manipulaci
  • emblemok_103757  Odborné poradenství - více než 20 let zkušeností v gastronomii

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Univerzální roboty
Záruka: 12 měsíců
Hmotnost: 330 kg
Typ: RE 22 bez příslušenství
Šířka: 570 mm
Hloubka: 1070 mm
Výška: 1140 mm
Motorický zdvih: ANO
Počet převodových stupňů: 3
Příkon: 2,8 kW
Napětí: 400 V
Známka kvality: ČESKÝ VÝROBEK
logo Altese
 
Český výrobce ALBA - ALTESE navazuje na více než 120 letou tradici výroby velkokuchyňského zařízení.
V nabídce opět tradiční výrobky např. sporáky, robot RE 22, kotle, pánve, pece.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení