Ponorný mixér CMP 350 V.V.

1 hodnocení
Značka: ROBOT COUPE

Délka ramene 350 mm, plynulá regulace otáček, mixovací nůž, držák na zavěšení.

Dostupnost Termín dodání - bude upřesněn (1 ks)
13 680 Kč 16 553 Kč včetně DPH
Ponorný mixér CMP 350 V.V.
1 hodnocení
Značka: ROBOT COUPE
1,0 1 hodnocení

Ponorný mixér CMP 350 V.V.

délka ramene 350 mm
max. zprac. množství do 45 lt.
plynulá regulace rychlosti 2300 - 9600 ot/min.
mixovací nůž
držák na zavěšení
klíč
systém samoregulace rychlosti
 
Všechny modely jsou konstruovány tak, aby splňovaly vysoké požadavky na kvalitu zpracování, bezpečnost a hygienu. Snadné čištění a jednoduchá údržba jsou umožněny díky úplné rozbebíratelnosti nerezového mixovacího nože, rozebíratelnému ramenu mixéru a odmontovatelným metlám. Mixovací nůž, zvon, noha mixéru a metly jsou z nerezu. Součástí dodávky je klíč, umožňující rozebrat mixovací nůž a nástěnný držák na zavěšení, u minimixérů je navíc i disk na šlehání. Zařízení jsou vyráběna v různých verzích, buď jako samostatné mixéry (Mini MP, CMP, MP), samostatné šlehače (FW) a kombinované mixéry a šlehače (CMP Combi a MP Combi). Většina modelů je vybavena plynulou regulací rychlosti (V.V).

Doplňkové parametry

Kategorie: Ponorné mixéry
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 3.3 kg
Typ: CMP 350 V.V.
Rozměry: 700 x 94 mm
Příkon: 0,35 kW/230 V/50 Hz

logo Robot Coupe 

Před 40 lety, právě ve Francii, v samém srdci Burgundska, v kraji proslaveném svou gastronomií, vynalezl Robot-Coupe své zařízení Robot-Culinaire.

Průkopník a nepopiratelný světový leader Robot-Coupe, výrobce techniky pro kulinářské využití nabízí celou škálu zařízení pro jakoukoli potřebu profesionálů kulinářského umění (restaurace, kolektivní zařízení, výrobci lahůdek, cukráři...).


Robot-Coupe, sp