Pizza pec dvoupatrová E 8

2 hodnocení
Značka: REDFOX
32 565 Kč 39 403,65 Kč včetně DPH
Skladem - dodání do 48 hodin od objednání (1 ks)

Pizza pece E- 8 mají šamotové desky o síle 14 mm, teploměr komory, vnitřní osvětlení, regulaci teploty a regulovatelná odvod páry.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pizza pec dvoupatrová E 8

Pizza pec dvoupatrová
šamotové desky
4xreg. teploty do  450°C
2xteploměr komory, vnitřní osvětlení
2x4 pizzy pr. 32 cm
vnitřní rozměr 2x70x70x15 cm
 
Pizza pece - vnaší nabídce elektrických pizza pecí jsou pizza pece jednopatrové a dvoupatrové. Jednotlivé pece se od sebe liší svoji kapacitou, vybavením a konfortem obsluhy. Číselné označení pecí deklaruje počet pizz o průměru 32 cm, které se vejdou do jednoho patra. Každá komora má samostatné ovládání, horní a dolní topné těleso, horní a dolní termostst s vypínací teplotou 450 °C, samostatné osvětlení jednotlivých komor a dna jsou osazena šamotovými deskami. Ovládací panel je vybaven teploměrem. Díky termostatům pro jednotlivá tělesa je možné individuálně regulovat teplotu a tím zaručit stejnoměrné pečení na horní a dolní straně pizzy.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pizza pece
Záruka: 12 měsíců
Hmotnost: 123 kg
Typ: E - 8
Rozměry: 980 x 920 x 760 mm
Příkon: 9,6 kW/400 V/3N/50Hz
Známka kvality: ČESKÝ VÝROBEK

redfox logo

 

Značka REDFOX představuje vysokou kvalitu zpracování a spolehlivost. Společnost RM Gastro, přední evropský výrobce a dodavatel profesionálních gastrozařízení, vyrábí a dodává profesionální a vysoce funkční produkty a služby pro menší hotely, restaurace, malé pizzerie, provozovny rychlého občerstvení, bistra, jídelny a další gastroprovozy. Produkty REDFOX nabízejí moderní, praktické a spolehlivé řešení s vysokou užitnou hodnotou. Garantují výbornou funkčnost, odolnost a evropskou kvalitu za skvělé ceny.

 

ID_kreperat