O nás

ALIGASTRO CZ s.r.o.

Jak to vše začalo?

Jsme aligastro, jsme přední dodavatel prvotřídního a nejkvalitnějšího gastro vybavení v ČR. Ale my nejsme pouhý prodejce. Jsme spolehlivým partnerem všem restauracím, jídelnám a vývařovnám po celé ČR již od roku 2009. Od roku největší ekonomické krize, která tento svět potkala. Nelze si vybrat horší termín pro podnikání v gastru než tento rok. Zdražily se úrokové sazby, krachovaly nejen stavební firmy a celkově mezi populací nebyly peníze. V této návaznosti zavřelo také spoustu restauračních zařízeních a podobných podniků.

Nepříznivá doba pro start podnikání

I přes tento nepříznivý stav se nám dařilo, a dokázali jsme si najít své místo na slunci. Podařilo se nám prorazit v tvrdém konkurenčním prostředí restauračního byznysu. Neustálá píle, ochota a pro-klientský přístup nám pomáhal uzavírat drobné i větší zakázky a postupně jsme se zařadili mezi významné hráče na trhu. Zajímavé zakázky na sebe nenechaly dlouho čekat. 

Field

Jednou z nejvýznamnějších zakázek, která stojí za vyzdvihnutí je první kontakt s vybavením restaurace Field nerezovým kuchyňským vybavením a související technologií. Field v Praze, Radek Kašpárek. Ten Radek Kašpárek - jeden z nejvýraznějších a nejuznávanějších kuchařů v ČR, držitel nejvyššího kuchařského ocenění Michelinské hvězdy, oslovil k zařízení vlastní restaurace naši společnost.

Kdo by neznal jednu z nejznámějších restaurací v ČR, která pohodlně obslouží 48 lidí a v které zažijete opravdu parádní a útulnou atmosféru. Tam se dal najít jeden drobný zádrhel v cestě naší realizaci. 

Komorní atmosféra této restaurace je úzce spojena s velikostí kuchyně, která nepatří mezi největší. O to větší oříšek byl, navrhnout vybavení a technologii kuchyně tak, aby obsahovala vše co kuchařský tým Fieldu potřebuje a zároveň tak, aby organizace kuchyně byla vyřešena opravdu logisticky správně. Ve špičce se v kuchyni nemáte příležitost zastavit ani na vteřinu, a proto je potřeba aby všechny činnosti v kuchyni navazovaly.

Vše se nám povedlo vyřešit na výbornou!

kontakt

 

Field restaurant Aligastro 2-2