O nás

ALIGASTRO CZ s.r.o.

Jsme  Aligastro, český dodavatel kvalitního profesionálního gastro vybavení. Firma, která již od roku 2009 vytváří funkční profesionální gastronomické provozy s důrazem na detail, funkčnost a efektivitu provozu. Nejsme pouhý prodejce, jsme spolehlivým partnerem všem restauracím, jídelnám a vývařovnám po celé ČR. Zakládáme si na 100% spolehlivosti  a vždy se snažíme najít tu nejlepší cestu a řešení pro Váš provoz. Jsme profesionálové, kteří si neustále doplňují znalosti a drží krok s trendy moderní doby.

 

Naše práce

Realizujeme profesionální kuchyně na klíč - Od konzultace, přípravy projektu, návrh vhodné technologie, vlastní realizaci, až po odborné zaškolení personálu a následný záruční a pozáruční servis.

Dodáváme kusové dodávky technologie - potřebujete jen vyměnit sporák, myčku nebo jiné zařízení? Děláme to. Ve spolupráci se zákazníkem navrhneme to nejvhodnější řešení, dodáme nové zařízení, staré ekologicky zlikvidujeme, zaškolíme obsluhu a následně o Vás servisně pečujeme.

Prodej vybraného zařízení prostřednictvím e-shopu - drobný inventář, stolní zařízení, změkčovače, baterie, sprchy atd.- to vše u nás můžete zakoupit jednoduše prostřednictvím e-shopu za velmi zajímavé ceny. Neřadíme se ale mezi klasické e-shopové prodejce, domníváme se, že profesionální gastro technologie si vždy zaslouží osobní přístup a proto Vám rádi a ochotně před nákupem poradíme.

Hodnoty které vyznáváme:

  • Proklientský přístup
  • Odbornost a chytrá řešení
  • Férové jednání
  • Každý zákazník je pro nás jedinečný