Mlýnek na maso TS 32

2 hodnocení
Značka: RM GASTRO

TS 22 mlýnek na maso produkce až 500 kg za hodinu, vnější průměr matrice 80 mm, tělo leštěný hliník, pracovní části a násypka nerez, tlačný kolík z plastu, miska na produkt, spínač pravý a levý chod. Odnímatelná hlava. Vhodné do prodejen.

Dostupnost Skladem (1 ks)
46 900 Kč 56 749 Kč včetně DPH
Mlýnek na maso TS 32
2 hodnocení
Značka: RM GASTRO
1,5 2 hodnocení

Mlýnek na maso TS 32

celonerezové provedení,
odnímatelná hlava,
tlačný kolík plast,
hlavní vypínač,
spínač pravý/levý chod,
produkce 500kg/h,
miska na produkt,
prům. vnější matrice 10 cm
 
Při použití mlýnků na maso získáte jemnou surovinu  pro přípravu jemné sekané, karbanatků či jiných produktů z mletého masa. Matrice jsou nabízeny od průměru otvorů 2 mm do 20 mm. Při použití matric o průměru menším než  6 mm je nutné provést první mletí na matrici s otvorem 6 mm a pak pokračovat na matrici s menším otvorem. Mlýnky mají tělo s leštěného hliníku. Pracovní části, násypka a nádoba na umletou surovinu jsou nerezové. Pro zajištění bezproblémového provozu je nutné udržovat zařízení v čistotě, provádět pravidelně broušení řezného nože a matrice. Zpracovávané produkty je třeba nadělit na kostky, které volně propadnou násypným otvorem. Je vhodné maso odblanit a zbavit velkých šlach. Nikdy nemelte nedostatečně rozmražené maso - hrozí poškození stroje.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Mlýnky na maso
Záruka: 12 měsíců plus 12 měsíců
Hmotnost: 53 kg
Typ: TS 32
Rozměry: 520 x 320 x 550 mm
Příkon: 2,2 kW/400V
Odjímatelná hlava: ANO

 logo-rm gastro

Značka RM GASTRO představuje vysokou kvalitu zpracování a spolehlivost. Společnost RM Gastro, přední evropský výrobce a dodavatel profesionálních gastrozařízení, vyrábí a dodává profesionální a vysoce funkční produkty. Produkty RM GASTRO nabízejí moderní, praktické a spolehlivé řešení s vysokou užitnou hodnotou. Garantují výbornou funkčnost, odolnost a evropskou kvalitu za skvělé ceny.

ALIGASTRO CZ s.r.o. je autorizovaným prodejním a servisním partnerem RM GASTRO.