Mlýnek na maso TE 22 EM

2 hodnocení
Značka: RM GASTRO

TE 22 EM mlýnek na maso produkce až 300 kg za hodinu, vnější průměr matrice 80 mm, tělo leštěný hliník, pracovní části a násypka nerez, tlačný kolík z plastu, miska na produkt. Odnímatelná hlava.

Dostupnost Skladem (1 ks)
26 900 Kč 32 549 Kč včetně DPH
Mlýnek na maso TE 22 EM
2 hodnocení
Značka: RM GASTRO
2,5 2 hodnocení

Mlýnek na maso TE 22 EM

tělo leštěný hliník,
pracovní části a násypka nerez,
odnímatelná hlava
tlačný kolík plast,
vypínač zapnuto/vypnuto,
produkce 300kg/h,
miska na produkt,
prům. vnější matrice 80 mm

 

Při použití mlýnků na maso získáte jemnou surovinu  pro přípravu jemné sekané, karbanatků či jiných produktů z mletého masa. Matrice jsou nabízeny od průměru otvorů 2 mm do 20 mm. Při použití matric o průměru menším než  6 mm je nutné provést první mletí na matrici s otvorem 6 mm a pak pokračovat na matrici s menším otvorem. Mlýnky mají tělo s leštěného hliníku. Pracovní části, násypka a nádoba na umletou surovinu jsou nerezové. Pro zajištění bezproblémového provozu je nutné udržovat zařízení v čistotě, provádět pravidelně broušení řezného nože a matrice. Zpracovávané produkty je třeba nadělit na kostky, které volně propadnou násypným otvorem. Je vhodné maso odblanit a zbavit velkých šlach. Nikdy nemelte nedostatečně rozmražené maso - hrozí poškození stroje.

Doplňkové parametry

Kategorie: Mlýnky na maso
Záruka: 12 měsíců plus 12 měsíců
Hmotnost: 25 kg
Typ: TE 22 EM
Rozměry: 450 x 290 x 520 mm
Příkon: 1,1 kW/230V nebo 400 V
Odjímatelná hlava: ANO

 logo-rm gastro

Značka RM GASTRO představuje vysokou kvalitu zpracování a spolehlivost. Společnost RM Gastro, přední evropský výrobce a dodavatel profesionálních gastrozařízení, vyrábí a dodává profesionální a vysoce funkční produkty. Produkty RM GASTRO nabízejí moderní, praktické a spolehlivé řešení s vysokou užitnou hodnotou. Garantují výbornou funkčnost, odolnost a evropskou kvalitu za skvělé ceny.

ALIGASTRO CZ s.r.o. je autorizovaným prodejním a servisním partnerem RM GASTRO.