Krouhač zeleniny Robot Coupe CL55 A/M

Značka: ROBOT COUPE

Krouhač zeleniny CL 55 A/M na 230 V automatická hlava, výkon do 700 kg/hod, 100-1000 porcí, krouhací hlava celokovová, kryt motoru nerez, plátkuje, strouhá, nudličkuje, kostičkuje. Magnetická bezpečnostní pojistka, brzdný systém motoru.  Model pro velkokapacitní jídelny a provozy.

logo Robot Coupe II

Dostupnost Na cestě 3-5 týdnů (1 ks)
157 410 Kč 190 466 Kč včetně DPH
Krouhač zeleniny Robot Coupe CL55 A/M
Značka: ROBOT COUPE

Krouhač zeleniny Robot Coupe CL55 A/M na  230 V

výkon až 700 kg/hod, 100 až 1000 porcí,
krouhací hlava automatická nerez,
kryt motoru - kovový,
plátkuje, strouhá, nudličkuje,kostičkuje, hranolkuje,
magnetická bezpečnostní pojistka,
brzdný systém motoru,
Disky a podstavec nejsou součástí zařízení a musí se objednat samostatně.
 
Krouhače zeleniny s několika druhy násypných hlav a tubusů jsou určeny pro velkokapacitní jídelny, gastronomické provozy a další provozy s požadavkem na kvalitní a výkonné zpracování zeleniny s výkonem zpracování zeleniny až 700 kg/hod v závislosti na modelu a použití násypné hlavy.
Vhodné pro:
- velkokapacitní jídelny
- výrobny lahůdek
a další provozy s max. denní kapacitou 300 - 3000 porcí. Lze zpracovávat syrovou zeleninu, ovoce a na speciálních discích ořechy, parmezán, strouhanku, čokoládu, brambory, křen a mrkev. Zařízení jsou vybavena magnetickou bezpečnostní pojistkou, brzdným systémem motoru a automat. restartem.
Široký výběr nerezových disků umožňuje:
- plátkovat
- strouhat
- nudličkovat
- kostičkovat
- hranolkovat
 
Motorový blok
Indukční motor - asynchronní motor pro profesionální využití, zaručující delší životnost a spolehlivost stroje, tichý chod motoru bez jakýchkoli vibrací, motor nevyžaduje žádnou údržbu. Nerezová hřídel. Magnetický bezpečnostní systém, kdy brzda motoru zastaví zařízení při otevření víka nebo při zvednutí přítlačné páky. Automatický restart. Extra výkonný k intenzivnímu používání.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krouhače zeleniny
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 24 kg
Typ: CL 55 A
Rozměry: 480 x 350 x 670 mm
Příkon: 1,1 kW/230 V/50 Hz

logo Robot Coupe 

Před 40 lety, právě ve Francii, v samém srdci Burgundska, v kraji proslaveném svou gastronomií, vynalezl Robot-Coupe své zařízení Robot-Culinaire.

Průkopník a nepopiratelný světový leader Robot-Coupe, výrobce techniky pro kulinářské využití nabízí celou škálu zařízení pro jakoukoli potřebu profesionálů kulinářského umění (restaurace, kolektivní zařízení, výrobci lahůdek, cukráři...).


Robot-Coupe, sp