Krouhač zeleniny CL 52 E 230 V

Značka: ROBOT COUPE

Krouhač zeleniny CL 52 E na 230 V  výkon do 300 kg/hod, 50-400 porcí, krouhací hlava celokovová, kryt motoru nerez, plátkuje, strouhá, nudličkuje, kostičkuje, hranolkuje. Magnetická bezpečnostní pojistka, brzdný systém motoru. Model je určen pro středně velké provozy.

logo Robot Coupe II

14 dnů splatnost

Dostupnost Skladem - dodání co nejdříve to půjde (1 ks)
65 740 Kč 79 545 Kč včetně DPH
Krouhač zeleniny CL 52 E 230 V
Značka: ROBOT COUPE

Krouhač zeleniny CL 52 E na 230 V

výkon do 300 kg/hod, 50-400 porcí,
krouhací hlava 2 násypné otvory - kovová,
kryt motoru - nerez,
plátkuje, strouhá, nudličkuje, kostičkuje, hranolkuje,
magnetická bezpečnostní pojistka,
brzdný systém motoru,
Disky nejsou součástí zařízení a musí se objednat samostatně.
Nejpopulárnější a nejprodávanější model krouhače zeleniny CL 50 a CL 52 je určen pro středně velké gastronomické provozy s požadavkem na kvalitní a výkonné zpracování zeleniny.
Vhodné pro: rychlá občerstvení - bistra - školní jídenly - lahůdky - restaurace - pizzerie
Lze zpracovávat syrovou zeleninu, ovoce a na speciálních discích ořechy, parmezán, strouhanku, čokoládu, brambory, křen a mrkev. Zařízení jsou vybavena magnetickou bezpečnostní pojistkou, brzdným systémem motoru a automat. restartem.
Široký výběr nerezových disků umožňuje:
- plátkovat
- strouhat
- nudličkovat
- kostičkovat
- hranolkovat
 
Motorový blok
Indukční motor - asynchronní motor pro profesionální využití, zaručující delší životnost a spolehlivost stroje, tichý chod motoru bez jakýchkoli vibrací, motor nevyžaduje žádnou údržbu. Nerezová hřídel. Magnetický bezpečnostní systém, kdy brzda motoru zastaví zařízení při otevření víka nebo při zvednutí přítlačné páky. Automatický restart. Extra výkonný k intenzivnímu používání.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krouhače zeleniny
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 25.5 kg
Typ: CL 52
Rozměry: 360 x 340 x 690 mm
Příkon: 0,75 kW/230 V/50 Hz

logo Robot Coupe 

Před 40 lety, právě ve Francii, v samém srdci Burgundska, v kraji proslaveném svou gastronomií, vynalezl Robot-Coupe své zařízení Robot-Culinaire.

Průkopník a nepopiratelný světový leader Robot-Coupe, výrobce techniky pro kulinářské využití nabízí celou škálu zařízení pro jakoukoli potřebu profesionálů kulinářského umění (restaurace, kolektivní zařízení, výrobci lahůdek, cukráři...).


Robot-Coupe, sp