Kotel plynový BI 90/150 G REDFOX

Značka: REDFOX

nepřímý ohřev, využitelný objem 134 lt., výpustný vantil kónický, baterie na studenou vodu, bezpečnostní pojistná armatura

Dostupnost Skladem - dodání co nejdříve to půjde (1 ks)
125 900 Kč 152 339 Kč včetně DPH
Kotel plynový BI 90/150 G REDFOX
Značka: REDFOX

Kotel plynový BI 90/150 G REDFOX

nepřímý ohřev
objem 150 lt., využitelný objem 134 lt.
bezpečnostní tlaková armatura
poloautomatické dopouštění duplikátoru
automatické zapalování hořáku s ionizační sondou
výpustný ventil kónický
baterie na studenou vodu
 

Kotle jsou vyráběny z nerezavějící oceli. Skládající se z horní části a podstavce. Horní část tvoří deska s varnou nádobou, pojistnou armaturou, napouštěcí trubkou a poklicí varné nádoby.  Varná nádoba je opatřena duplikátorem osazeným topnými tělesy. Obsah varné nádoby je ohříván parou, která se vyvíjí v duplikátoru. Regulace teploty je pomocí čtyřpolohového přepínače a tlakového spínače. Podstavec je opatřen čtyřmi seřizovatelnými nožičkami. Zepředu je uzavřen krytem, kde je umístěn výpustný kohout varné nádoby, napouštěcí ventil a kontrolní kohout vodní náplně duplikátoru.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kotle REDFOX
Záruka: 12 měsíců
Hmotnost: 144 kg
Typ: BI 90/150 G
Rozměry: 800 x 900 x 900 mm
Příkon: 22,5 kW
Známka kvality: ČESKÝ VÝROBEK

redfox logo

 

Značka REDFOX představuje vysokou kvalitu zpracování a spolehlivost. Společnost RM Gastro, přední evropský výrobce a dodavatel profesionálních gastro zařízení, vyrábí a dodává profesionální a vysoce funkční produkty a služby pro menší hotely, restaurace, malé pizzerie, provozovny rychlého občerstvení, bistra, jídelny a další gastro provozy. Produkty REDFOX nabízejí moderní, praktické a spolehlivé řešení s vysokou užitnou hodnotou. Garantují výbornou funkčnost, odolnost a evropskou kvalitu za skvělé ceny.

 

ALIGASTRO CZ s.r.o. je autorizovaným prodejním a servisním partnerem českého výrobce RM GASTRO a značky REDFOX.

 

Zajišťujeme kompletní dodávky všech typů kuchyňských provozů jako jsou  restaurace, hotely, školní jídelny, výrobny jídel, rychlá občerstvení, bary a pizzerie.