Kotel plynový BI 90/150 G REDFOX

5 hodnocení
Značka: REDFOX
98 800 Kč 119 548 Kč včetně DPH
Skladem - dodání do 48 hodin od objednání (1 ks)

nepřímý ohřev, využitelný objem 134 lt., výpustný vantil kónický, baterie na studenou vodu, bezpečnostní pojistná armatura

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kotel plynový BI 90/150 G REDFOX

nepřímý ohřev
objem 150 lt., využitelný objem 134 lt.
bezpečnostní tlaková armatura
poloautomatické dopouštění duplikátoru
automatické zapalování hořáku s ionizační sondou
výpustný ventil kónický
baterie na studenou vodu
 

Kotle jsou vyráběny z nerezavějící oceli. Skládající se z horní části a podstavce. Horní část tvoří deska s varnou nádobou, pojistnou armaturou, napouštěcí trubkou a poklicí varné nádoby.  Varná nádoba je opatřena duplikátorem osazeným topnými tělesy. Obsah varné nádoby je ohříván parou, která se vyvíjí v duplikátoru. Regulace teploty je pomocí čtyřpolohového přepínače a tlakového spínače. Podstavec je opatřen čtyřmi seřizovatelnými nožičkami. Zepředu je uzavřen krytem, kde je umístěn výpustný kohout varné nádoby, napouštěcí ventil a kontrolní kohout vodní náplně duplikátoru.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kotle REDFOX
Záruka: 12 měsíců
Hmotnost: 144 kg
Typ: BI 90/150 G
Rozměry: 800 x 900 x 900 mm
Příkon: 22,5 kW
Známka kvality: ČESKÝ VÝROBEK

redfox logo

 

Značka REDFOX představuje vysokou kvalitu zpracování a spolehlivost. Společnost RM Gastro, přední evropský výrobce a dodavatel profesionálních gastrozařízení, vyrábí a dodává profesionální a vysoce funkční produkty a služby pro menší hotely, restaurace, malé pizzerie, provozovny rychlého občerstvení, bistra, jídelny a další gastroprovozy. Produkty REDFOX nabízejí moderní, praktické a spolehlivé řešení s vysokou užitnou hodnotou. Garantují výbornou funkčnost, odolnost a evropskou kvalitu za skvělé ceny.

 

ALIGASTRO CZ s.r.o. je autorizovaným prodejním a servisním partnerem RM GASTRO a značky REDFOX.

 

 

ID_kreperat