Kotel elektrický BI 90/100 E REDFOX

Značka: REDFOX

nepřímý ohřev, využitelný objem 96 lt., výpustný vantil kónický, baterie na studenou vodu, bezpečnostní pojistná armatura

Dostupnost Skladem - dodání co nejdříve to půjde (1 ks)
113 300 Kč 137 093 Kč včetně DPH
Kotel elektrický BI 90/100 E REDFOX
Značka: REDFOX

Kotel elektrický BI 90/100 E REDFOX

nepřímý ohřev,
objem 100 lt., využitelný objem 96 lt.
bezpečnostní tlaková armatura
poloautomatické dopouštění duplikátoru
možno volit plný nebo poloviční výkon topných těles
výpustný ventil konický
baterie na studenou vodu

 

Kotle jsou vyráběny z nerezavějící oceli 18/10. Skládající se z horní části a podstavce. Horní část tvoří deska s varnou nádobou, pojistnou armaturou, napouštěcí trubkou a poklicí varné nádoby.  Varná nádoba je opatřena duplikátorem osazeným topnými tělesy. Obsah varné nádoby je ohříván parou, která se vyvíjí v duplikátoru. Regulace teploty je pomocí čtyřpolohového přepínače a tlakového spínače. Podstavec je opatřen čtyřmi seřizovatelnými nožičkami. Zepředu je uzavřen krytem, kde je umístěn výpustný kohout varné nádoby, napouštěcí ventil a kontrolní kohout vodní náplně duplikátoru.

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kotle REDFOX
Záruka: 12 měsíců
Hmotnost: 116.8 kg
Typ: BI 90/100 E
Rozměry: 800 x 900 x 900 mm
Příkon: 21 kW/400V/3N/ 50Hz
Známka kvality: ČESKÝ VÝROBEK

redfox logo

 

Značka REDFOX představuje vysokou kvalitu zpracování a spolehlivost. Společnost RM Gastro, přední evropský výrobce a dodavatel profesionálních gastro zařízení, vyrábí a dodává profesionální a vysoce funkční produkty a služby pro menší hotely, restaurace, malé pizzerie, provozovny rychlého občerstvení, bistra, jídelny a další gastro provozy. Produkty REDFOX nabízejí moderní, praktické a spolehlivé řešení s vysokou užitnou hodnotou. Garantují výbornou funkčnost, odolnost a evropskou kvalitu za skvělé ceny.

 

ALIGASTRO CZ s.r.o. je autorizovaným prodejním a servisním partnerem českého výrobce RM GASTRO a značky REDFOX.

 

Zajišťujeme kompletní dodávky všech typů kuchyňských provozů jako jsou  restaurace, hotely, školní jídelny, výrobny jídel, rychlá občerstvení, bary a pizzerie.