ALBA RE 22 Univerzální šlehací a hnětací stroj

Tip Doporučujeme
Neohodnoceno
Značka: ALBA
176 100 Kč 213 081 Kč včetně DPH
Skladem u dodavatele. Dodání do 14 dnů. (1 ks)
Univerzální robot vyznačující se velkou spolehlivostí a dlouhou životností.
Možnost dokoupení přídavných strojků na krouhání zeleniny a mletí masa.
 
Platby pro organizace :
Pro státní organizace a instituce (školy, školky , učiliště, domovy seniorů, nemocnice apod.) poskytujeme platbu na fakturu (splatnost obvykle 10 - 14 dnů)
Provádíme :
-instalace zařízení-zaškolení na nové technologie-likvidaci starých zařízení-likvidační a vyřazovací protokoly-záruční a pozáruční servis

Detailní informace

Detailní popis produktu

ALBA RE 22 Univerzální šlehací a hnětací stroj

3 převodové stupně,
velikost kotlíku 60 lt., nebo 30 lt.
hnětací hák,
míchač,
šlehací metla,
transportní vozík
 
Volitelně je možné při objednávce objednat stroj s 30 lt. kotlíkem nebo 60lt. kotlíkem.
 

Univerzální stroje se používají v profesionálních velkokapacitních kuchyních a v dalších provozech zpracovávajících potraviny (výrobny lahůdek, cukrárny, řeznictví apod.). Univerzální stroje zajišťují možnosti zpracování potravin od hnětení lehkých i těžkých těst, míchání bramborové kaše a různých krémů, šlehání smetany, bílků a majonézy. Kromě toho lze stroje použít jako pohonnou jednotku pro přípojné strojky na mletí a řezání masa, mletí máku, strouhání (resp. řezání) brambor a zeleniny, pro přípravu strouhanky apod. Stroje jsou celokovové konstrukce, povrchově upraveny vrchním lesklým lakem, s nerezovými kryty, moderního tvaru. Spolu se strojem je dodáváno příslušenství o obsahu 60 nebo 30 litrů, které se skládá z kotlíku o obsahu 60 nebo 30 litrů a sady pracovních nástrojů - hnětací hák, míchač, šlehací metla, transportní vozík a podstavec pro kotlík. U příslušenství 30 l ještě redukční nosič kotlíku. Jako zvláštní příslušenství lze se strojem dodat podle přání zákazníka přípojné strojky - na mletí masa typu Rma 27, strojek na řezání a strouhání typu RUs 22, strojek na mletí máku RMm 22.

Pohon obstarává třírychlostní motor, který umožňuje použití nejvhodnějších otáček nástroje pro příslušný pracovní úkon. Spouštění a zvedání kotlíku se provádína boční straně převodovky. Spouštění stroje se provádí pomocí 3 rychlostních tlačítek a vypínání stroje pomocí tlačítka STOP. Stroj je také vybaven mechanickým spínačem ochranného krytu kotlíku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Univerzální roboty
Záruka: 12 měsíců
Hmotnost: 310 kg
Typ: RE 22
Rozměry: 570 x 1070 x 1140 mm
Příkon: 2,8 kW/400 V
Známka kvality: ČESKÝ VÝROBEK
Český výrobce ALBA - ALTESE navazuje na více než 120 letou tradici výroby velkokuchyňského zařízení.
V nabídce opět tradiční výrobky např. sporáky, robot RE, kotle, pánve, pece.