POZOR: Z důvodu velkého zdražení výrobků výrobce RM a REDFOX od 3.5. 2022 je nutné ověření aktuálních cen než dojde k přecenění na e-shopu. Děkujeme za pochopení . Tým firmy Aligastro.

Drtič EcoMaster LCD Plus

1 hodnocení
Značka: Welt

Obsah drtící komory 1,9l, výkon motoru 1HP (750W). Motor vysokootáčkový s permanetním magnetem. Protihluková izolace. Způsob upevnění zavěšený hrdlem prům. 9 cm.

Dostupnost Skladem - dodání co nejdříve to půjde (1 ks)
16 528 Kč 19 999 Kč včetně DPH
Drtič EcoMaster LCD Plus
1 hodnocení
Značka: Welt
1,0 1 hodnocení

Drtič EcoMaster LCD Plus

výkon motoru 1HP (750 W)
otáčky 2800/min
obsah drtící ko
motor vysokootáčkový s permanentním magnetem
možnost chodu omezeně s pauzami
způsob upevnění  - zavěsený hrdlem prům. 9 cm.
objem drtící mory 1,9l
protihluková izolace
lopatky, rotační talíř a drticí prstenec z nerezu
 
Pro středně náročné komerční provozy s četností 200 – 300 jídel za hodinu.
Kuchyně, restaurace, školy, nemocnice, domovy důchodců, dětské domovy, menzy.
Součástí je také odpadní koleno se vstupem pro případné napojení přepadu dřezu a vylepšená zátka pro napouštění dřezu z kvalitní nerezové oceli vč. kulatého úchytu - ucpání vsazením na hrdlo. Povrchová úprava hrdla - matný nerez.
 
Drtič kuchyňského odpadu se upíná přímo svým hrdlem na výtokový otvor dřezu. Veškeré potravinové odpady a zbytky se jednoduše vhodí do dřezu a průběžně se shrnují přímo do komory drtiče, kde se likvidují drcením. Drtič rozdrtí a rozmělní potravinový odpad na malé částečky. Takto zpracovaný odpad vychází společně s vodou z drtící komory odpadovou trubkou, která je napojena na stávající kanalizační řád. Drtič zcela nahradí původní klasický sifón a převezme za něj i veškeré jeho funkce. Spouštíme jej pouze v případě, že si přejeme drtit. Pokud je drtič vypnutý, neodebírá žádnou el. energii. V této klidové poloze drtič nemění funkčnost dřezu, můžeme dále provádět to, na co jsme byli zvyklí - umývat nádobí, napouštět dřez vodou, vylévat do dřezu vodu, odkládat do něj použité nádobí atd. K žádným těmto úkonům není potřeba drtič zapínat.

Doplňkové parametry

Kategorie: Drtiče
Typ: LCD Plus
Rozměry: 417 x 194 mm
Příkon: 0,75 kW/230 V

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení