Drtič EcoMaster HEAVY DUTY Plus

3 hodnocení
Značka: Welt

Obsah drtící komory 1,8l, výkon motoru 3/4HP. Motor vysokootáčkový s permanetním magnetem. Protihluková izolace. Způsob upevnění zavěšený hrdlem prům. 9 cm.

Dostupnost Skladem - dodání co nejdříve to půjde (1 ks)
9 090 Kč 10 999 Kč včetně DPH
Drtič EcoMaster HEAVY DUTY Plus
3 hodnocení
Značka: Welt
2,7 3 hodnocení

Drtič EcoMaster HEAVY DUTY Plus

výkon motoru 3/4HP,
otáčky 2700/min.
motor vysokootáčkový s permanentním magnetem
možnost chodu omezeně s pauzami
způsob upevnění  - zavěsený hrdlem prům. 9 cm.
obsah drtící komory 1,83l
protihluková izolace
lopatky, rotační talíř a drticí prstenec z nerezu
 
Pro velmi malé provozy s četností 40 - max 70 jídel za hodinu.
Kavárny, rychlá občerstvení, pizzerie, menší restaurace, penziony, mateřské školky.
Součástí je také odpadní koleno se vstupem pro případné napojení přepadu dřezu a vylepšená zátka pro napouštění dřezu z kvalitní nerezové oceli vč. kulatého úchytu - ucpání vsazením na hrdlo. Povrchová úprava hrdla - matný nerez.
 
Drtič kuchyňského odpadu se upíná přímo svým hrdlem na výtokový otvor dřezu. Veškeré potravinové odpady a zbytky se jednoduše vhodí do dřezu a průběžně se shrnují přímo do komory drtiče, kde se likvidují drcením. Drtič rozdrtí a rozmělní potravinový odpad na malé částečky. Takto zpracovaný odpad vychází společně s vodou z drtící komory odpadovou trubkou, která je napojena na stávající kanalizační řád. Drtič zcela nahradí původní klasický sifón a převezme za něj i veškeré jeho funkce. Spouštíme jej pouze v případě, že si přejeme drtit. Pokud je drtič vypnutý, neodebírá žádnou el. energii. V této klidové poloze drtič nemění funkčnost dřezu, můžeme dále provádět to, na co jsme byli zvyklí - umývat nádobí, napouštět dřez vodou, vylévat do dřezu vodu, odkládat do něj použité nádobí atd. K žádným těmto úkonům není potřeba drtič zapínat.

Doplňkové parametry

Kategorie: Drtiče
Typ: HEAVY DUTY Plus
Rozměry: 410 x 167 mm
Příkon: 0,55 kW/230 V/ 50 Hz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení