Drtič EcoMaster DELUXE EVO3

4 hodnocení
Značka: Welt

Obsah drtící komory 1,9l, výkon motoru 3/4HP (560W). Motor vysokootáčkový s permanetním magnetem. Protihluková izolace. Způsob upevnění zavěšený hrdlem prům. 9 cm.

Dostupnost Skladem - dodání co nejdříve to půjde (1 ks)
11 569 Kč 13 998 Kč včetně DPH
Drtič EcoMaster DELUXE EVO3
4 hodnocení
Značka: Welt
2,8 4 hodnocení

Drtič EcoMaster DELUXE EVO3

výkon motoru 3/4HP,(560W)
otáčky 2700/min.
motor vysokootáčkový s permanentním magnetem
možnost chodu omezeně s pauzami
způsob upevnění  - zavěsený hrdlem prům. 9 cm.
obsah drtící komory 1,9l
protihluková izolace
lopatky, rotační talíř a drticí prstenec z nerezu
 
Pro méně náročné stravovací provozy s četností 70 - max 200 jídel za hodinu.
Restaurace, školy, menší domovy důchodců, dětské domovy, ubytovny, cukrárny, snack bary.
Součástí je také odpadní koleno se vstupem pro případné napojení přepadu dřezu a vylepšená zátka pro napouštění dřezu z kvalitní nerezové oceli vč. kulatého úchytu - ucpání vsazením na hrdlo. Povrchová úprava hrdla - matný nerez.
 
Drtič kuchyňského odpadu se upíná přímo svým hrdlem na výtokový otvor dřezu. Veškeré potravinové odpady a zbytky se jednoduše vhodí do dřezu a průběžně se shrnují přímo do komory drtiče, kde se likvidují drcením. Drtič rozdrtí a rozmělní potravinový odpad na malé částečky. Takto zpracovaný odpad vychází společně s vodou z drtící komory odpadovou trubkou, která je napojena na stávající kanalizační řád. Drtič zcela nahradí původní klasický sifón a převezme za něj i veškeré jeho funkce. Spouštíme jej pouze v případě, že si přejeme drtit. Pokud je drtič vypnutý, neodebírá žádnou el. energii. V této klidové poloze drtič nemění funkčnost dřezu, můžeme dále provádět to, na co jsme byli zvyklí - umývat nádobí, napouštět dřez vodou, vylévat do dřezu vodu, odkládat do něj použité nádobí atd. K žádným těmto úkonům není potřeba drtič zapínat.

Doplňkové parametry

Kategorie: Drtiče
Typ: DELUXE EVO3
Příkon: 0,55 kW/230 V
Rozměry: 417 x 194 mm