ALBA RE 24 Univerzální šlehací a hnětací stroj

2 hodnocení
176 100 Kč 213 081 Kč včetně DPH
Skladem u dodavatele. Dodání do 14 dnů. (1 ks)
plynulá regulace otáček - vhodný pro cukrářskou výrobu
 
Platby pro organizace :
Pro státní organizace a instituce (školy, školky , učiliště, domovy seniorů, nemocnice apod.) poskytujeme platbu na fakturu (splatnost obvykle 10 - 14 dnů)
Provádíme :
-instalace zařízení-zaškolení na nové technologie-likvidaci starých zařízení-likvidační a vyřazovací protokoly-záruční a pozáruční servis

Detailní informace

Detailní popis produktu

ALBA RE 24 Univerzální šlehací a hnětací stroj

plynulá regulace otáček,
frekvenční měnič,
velikost kotlíku 60 lt.,
hnětací hák,
míchač,
šlehací metla,
transportní vozík
 
Volitelně je možné při objednávce objednat stroj s 30 lt. kotlíkem nebo 60lt. kotlíkem.
 

Univerzální stroje se používají v profesionálních velkokapacitních kuchyních a v dalších provozech zpracovávajících potraviny (výrobny lahůdek, cukrárny, řeznictví apod.). Univerzální stroje zajišťují možnosti zpracování potravin od hnětení lehkých i těžkých těst, míchání bramborové kaše a různých krémů, šlehání smetany, bílků a majonézy. Kromě toho lze stroje použít jako pohonnou jednotku pro přípojné strojky na mletí a řezání masa, mletí máku, strouhání (resp. řezání) brambor a zeleniny, pro přípravu strouhanky apod. Stroje jsou celokovové konstrukce, povrchově upraveny vrchním lesklým lakem, s nerezovými kryty, moderního tvaru. Spolu se strojem je dodáváno příslušenství o obsahu 60 nebo 30 litrů, které se skládá z kotlíku o obsahu 60 nebo 30 litrů a sady pracovních nástrojů - hnětací hák, míchač, šlehací metla, transportní vozík a podstavec pro kotlík. U příslušenství 30 l ještě redukční nosič kotlíku. Jako zvláštní příslušenství lze se strojem dodat podle přání zákazníka  přípojné strojky  - na mletí masa typu Rma 27, strojek na řezání a strouhání typu RUs 22, strojek na mletí máku RMm 22.

Pohon je zde zajištěn jednorychlostním motorem s plynulou regulací otáček (frekvenční měnič), který zajišťuje odstranění rázů a podstatně menší hlučnost. Elektronická ochrana chrání stroj RE 24 proti nadměrnému přetížení, překročení teploty, podpětí nebo přepětí a případně i proti zkratu. Spouštění stroje se provádí pomocí centrálního vypínače otočením ovládacího knoflíku do polohy  "1" a stiskem prosvětleného multifunkčního tlačítka START. Nastavení příslušných regulovatelných pracovních otáček se provádí pomocí knoflíku v rozsahu vyznačených symbolů "hák", "míchač" a "šlehací metla". Stroj je vybaven magnetickým spínačem ochranného krytu kotlíku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Univerzální roboty
Záruka: 12 měsíců
Hmotnost: 250 kg
Typ: RE 24
Rozměry: 570 x 1070 x 1140 mm
Příkon: 2,2 kW/230 V
Známka kvality: ČESKÝ VÝROBEK
logo Altese
 
Český výrobce ALBA - ALTESE navazuje na více než 120 letou tradici výroby velkokuchyňského zařízení.
V nabídce opět tradiční výrobky např. sporáky, robot RE 22, kotle, pánve, pece.
ID_kreperat